Anestetická mast na tetování Dermacain

Tetování, Mezoterapie, Depilace

Znecitlivující mast zpříjemňuje bolestivé kožní procedury pro vás a vašich zákazníků. Krása již nemusí bolet…

Anestetický krém

Na co je vhodná anestetická mast na tetování?

  • Tetování
  • Permanentní make-up (PMU, microblading)
  • Derma váleček – mezoterapie
  • Depilace
  • Injekce do pokožky
  • Bolestivé kožní procedury
  • Piercing
  • Odstraňování tetování laserem

Jak funguje?

Mast obsahuje Lidokain, který je lokální anestetikum. Funguje tím, že zastavuje přenos nervového signálu do mozku. Používáním masti s lidokainem se výrazně snižuje bolest při kosmetických zákrocích pokožky. Krém obsahující Lidokain, který vsákne do hlubších vrstev kůže pomáha tlumit bolest a zlepšuje zákazníkům průběh procedury. Stačí namazat mast na partii, která se bude kosmeticky ošetřovat a počkat 30 minut ať se znecitlivující látka vstřebá do kůže. Zbylý krém setřete ručníkem. Vaše pokožka je nyní připravena k bezbolestné ošetření.

Omezte cukání zákazníka ..

Pokud pracujete s lidmi dobře víte, že ne každý snáší bolest stejně. Někteří noví zákazníci se nevrátí zpět, právě protože mají bolestivé vzpomínky na první ošetření. Stačí natřít krém zejména nezkušeným zákazníkům a zpříjemnit jejich první ošetření. Tím si nejen zajistíte, že se vám bude zákazník méně mykaná, ale i to, že zákazník přijde zase.

Srovnání s konkurenčními mastmi

Anestetická mast na tetování
DermacainTKTX
Obsah Lidokaínu 15,6% Obsah Lidokaínu 7%
Kvalitný krém z Južnej KóreiVyrobený v Číne
30g za 599 Kč10g za 250 Kč

Odkud pochází znecitlivující krém?

Mast byla vyroben v laboratořích Biopharma v Jižní Koreji. Ručíme za kvalitu jejich produktu, mast prodáváme už dva roky a zatím jsme neslyšeli negativní ohlas na Dermacain.

Jaké jsou nežádoucí účinky?

Mezi nejčastější nežádoucí účinky patří svědění nebo chvilková změna zbarvení aplikované oblasti pokožky. Alergické reakce na lidokain se vyskytují velmi vzácně.

Spokojenost zákazníků

Anestetická mast na tetování

Ať se jedná o spokojenost těch vašich nebo těch našich zákazníků je pro nás prioritou. Snažíme se vám doručit krém s největším obsahem anestetické / znecitlivující látky na trhu, aby vaši zákazníci měli co nejpříjemnější ošetření. Našich zákazníků si vážíme a proto se k nám stále vracejí.

Jak získat slevu?

Anestetická mast na tetování Dermacain TKTXNa všechny anestetické masti Dermacain nabízíme množstevní slevu. Sleva začíná již u 2 kusů a stále se zvyšuje. Čím více nakoupíte, tím více ušetříte.

Poštovné zdarma na Zásilkovnuanestetická TKTX mast Dermacain znecitlivujíci mast na tetování

Každou mast pro znecitlivění Dermacain odesíláme balíčkem co nejdříve (pokud je to možné, ještě v den objednání). Poštovné máte zdarma na Zásilkovnu. Zasílame taky kurírem Zásilkovny. Zaplatit můžete kartou nebo na dobírku při převzetí. Snažíme se doručit váš anestetický krém na tetování již pozítří.

 

Vyberte si z produktů