3 kusy x Dermacain 30g

Sleva!

62,96  s DPH

MAST PROTI BOLESTI PŘI TETOVÁNÍ

Přináší úlevu od bolesti při tetování, estetické medicíně nebo kosmetických úkonech (permanentní make-up). Naše anestetická mast má největší obsah Lidokainu 15,6% (látky proti bolesti) na trhu – v porovnání s TKTX a Elmou. Vyrobeno v Jižní Koreji.

Pokud se bojíte bolesti při tetování, nebo chcete zpříjemnit svému zákazníkovi jeho první tetování zkuste Dermacain mast na tetování a odstraňte bolest. Krása už nemusí bolet…

Popis

Použití masti pro znecitlivění

Na znecitlivění pokožky doporučujeme nanést mast 30-40 min před zákrokem. Anestetický efekt přetrvává přibližně 120 min. Nezpůsobuje otok či změny zabarvení v dané oblasti.

Pokud plánujete velké tetování (celá záda) doporučujeme rozdělit na poloviny a namazat umrtvujícím krémem tu část, kterou budete během 2 hodin tetovat. Potom namažte druhou polovinu počekejte 30-40 min a pokračujte.

Složení:

1g krému obsahuje 156mg lidokainu a 1,5mg methylparabenu
Pomocné látky: Glyceryl monostearát, Isopropyl myristát, Carbomer, Propylene Glycol, Puri ed aqua, Steryl alcohol, Etanol, Polyoxyl 40 HYDROGENATED Caster oil

Naše mast obsahuje největší podíl účinné anestetické látky na trhu 15,6% Lidokaínu (v porovnání s TKTX nebo Elmou).

V čem je Dermacain lepší než TKTX mast?

Dermacain je vyroben v Jižní Koreji, zatímco TKTX mast pochází z Číny. Jak už to s Čínskými produkty bývá jsou často kopírovány a napodobovány. Proto u TKTX mast neumíte říct, zda se jedná o originál s dobrým účinkem nebo kopií do kdy jej nezkusíte. Napodobenina která vypadá stejně, ale působí slabě nebo vůbec neumrtví pokožku při tetování.

Anestetická TKTX mast Dermacain na tetování

DermacainTKTX
Obsah Lidokaínu 15,6% Obsah Lidokaínu 7%
Kvalitný krém z Južnej KóreiVyrobený v Číne
30g za 599 Kč10g za 250 Kč

Mast pro znecitlivění Dermacain TKTX
Poštovné zdarma na Zásilkovnu

Každou mast pro znecitlivění Dermacain odesíláme balíčkem co nejdříve (pokud je to možné, ještě v den objednání). Poštovné máte zdarma na Zásilkovnu. Zasílame taky kurírem Zásilkovny. Zaplatit můžete kartou nebo na dobírku při převzetí. Snažíme se doručit váš anestetický krém na tetování již pozítří.

Garance spokojenosti

Pokud s naší anestetickou mastí na tetování nebudete spokojeni, můžete nám ho poslat zpět a vrátíme vám peníze. Stačí nespotřebovanou mast odeslat na zpětnou adresu, uvedenou na balíčku a peníze vám vrátíme na účet převodem.

Mast pro znecitlivění Dermacain TKTX

Mast pro znecitlivění Dermacain TKTX

Kontaktujte nás přes SMS na: +421 948 989 330

Další informace

Hmotnost 0,2 kg